Zábal z Mrtvého moře

Bahno z Mrtvého moře je 100% přírodní produkt Mrtvého moře. Obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíků, bromu a dalších důležitých minerálů a stopových prvků. Tyto prvky působí uklidňujícím účinkem na celé tělo, bahenní minerály obnovují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky.

 

Bahno z Mrtvého moře výrazně příznivě působí na lupénku, akné, ekzémy, celulitidu (Kúra proti celulitidě) a další kožní onemocnění. Bahno lze rovněž aplikovat na pokožku hlavy (při lupénce) a na vlasy, kde působí jako revitalizér.

 

Teplé bahenní zábaly mají výrazný analgetický a zklidňující efekt při bolestech kloubů a pohybového aparátu. Bahno doporučujeme pro zmírnění bolestí, při revmatismu, artritidě, napomáhá hojení pooperačních stavů, ran a jizev. Účinek zvyšuje zahřátí bahna. Zahřátím bahna před jeho aplikací dojde k rozpuštění krystalů solí a minerálů, snadněji se aplikuje. Zároveň je nahřáté na teplotu lidského těla pro aplikaci příjemnější a v kombinaci se zábalem dochází k maximálnímu využití solí, minerálních a stopových prvků a zvýšení léčebných a relaxačních účinků.

Zábal má díky minerálům, řasám a dalším látkám z Mrtvého moře příznivý a blahodárný vliv na Váš organizmus. Můžete současně detoxikovat, hubnout a být krásná!