Problémy ze zarůstáním nehtů -Špony na nehty COMBIped – Podofix

Hlavní výhody léčby zarostlých nebo deformovaných nehtů šponami podofix, COMBIped:

– rychlá úleva od bolesti

– dlouhodobé zlepšení

– jednoduchá a velmi šetrná aplikace

– vynikající přizpůsobení špon různým typům nehtů

– neomezují pacienta při každodenní rutině ani při pracovních a sportovních aktivitách

– vynikající alternativa chirurgického zákroků

– špony jsou klasifikovány jako zdravotnický prostředek, podobně jako například zubní rovnátka

Správný výběr a vhodnost systému nehtové špony musí vždy zvolit proškolený pedikér, podolog podle diagnózy pacienta a typu nehtu.

Inteligentní nehtová špona COMBIped od www.profi-pedikura.cz

COMBIped® nehtová špona je zvláště účinná metoda pro zarostlé a deformované nehty.

Jedna strana nehtového špony – drátek zakončený malým háčkem se zasouvá pod okraj zarostlého nebo zkrouceného nehtu a druhý konec špony, který je zakončen plastovou podložka se lepí na druhou stranu na nehtu. Tato špona podporuje přirozený růst nehtů a navíc lze použít i v případě, že okolní tkáň je zanícená.

Vzhledem k trvalému vlivu napětí drátku na nehet poskytují nehtové špony COMBIped® maximální pohodlí a optimální výsledky léčby

COMBIped nehtové špony jsou vhodné pro léčení deformovaných a bolestivě zarostlých nehtů. Tento systém umožňuje použití drátku špony, i když je jedna strana nehtu nepřístupná. V závislosti na jejím používání, pracuje špona na jednu nebo na obou stranách nehtu!

Nová inteligentní kombinovaná nehtová špona COMBIped byla vyvinuta na základě úspěchu původní 3TO špony a aktivní nalepovací špony podofix. COMBIped systém kombinuje výhody těchto obou osvědčených systémů. COMBIped špony by měl aplikovat pouze kvalifikovaný a zkušený pedikér nebo podolog.

Jedna strana špony se skládá z pružinového drátku, který je zahnutý pod nehet. Druhá strana je vybavena plastovou podložku, která se snadno nalepí na nehet. COMBIped špony mají trvalý účinek na nehet a můžou aktivně působit na tvar nehtu na jedné nebo obou stranách, přináší dlouhodobý efekt a viditelné výsledky!

Proškolený a zkušený pedikér vybere vhodnou sílu šponu a přizpůsobí délku k šířce nehtu. Tato léčebná metoda je vhodná pro všechny věkové skupiny a také pro diabetiky a děti.

Aktívní nalepovací nehtové špony podofix od www.profi-pedikura.cz

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix®

 

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix® lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty. Kromě tohoto použití se doporučuje tento systém k léčbě hypergranulace a kuřího oka v nehtovém valu. Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliš úzký na vložení očka drátku. Aplikace s tímto systémem je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření pacienta. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu.

Podofix nehtová špona je výborné řešení pro rovnoměrné nastavení napětí pro narovnání nehtu a navíc nemá vliv na každodenní život pacienta.

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix® jsou inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Účinnost této metody potvrzuje řada pacientů, pedikérů a podologů. Pomocí této jednodušší metody se mohou pacienti vyhnout chirurgické zákroku. Nástup účinku této metody je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný.

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix® se ihned přizpůsobují individuálnímu tvaru nehtu a můžou být aplikovány okamžitě, a proto pomáhají ve většině případů výrazně zmírnit pacientovo nepohodlí.  Aplikace špony trvá jen několik minut a je téměř neznatelná. Další výhodou je, že během léčby špony pacienta nijak neomezují v každodenním životě nebo dokonce může praktikovat sportovní a vodní aktivity.

Metoda podofix je jednoduchý a účinný způsob, jak obnovit správný růst nehtu tak, aby se zabránilo opakovanému zarůstání. I zde platí, že aplikovat tuto metodu by měl zkušený a proškolený pedikér nebo podolog.

 

Ošetření zarostlého nehtu neprovádějte NIKDY sami! Problém se pouze prohloubí, až nabude takových rozměrů, že nebude možné jej ošetřit doma a pak většina postižených vyhledá lékaře, který nehet částečně odstraní nebo strhne.

Proč nehty zarůstají?

  1. špatné zastřihávaní – 90% postižených. Nehty se musí stříhat rovně, nezastřihávat do hloubky, nestříhat do obloučku.
  2. neustálý tlak na nehtové lůžko – sport – běh, fotbal, tenis, hokej… Pořiďte si kvalitní obuv, která nesmí být malá a úzká ve špičce.
  3. nevhodně zvolená obuv – příliš úzká ve špičce nebo příliš krátká. Máte-li druhý prstec delší než palec, musíte obuv vybírat podle delšího prstu.
  4. mykóza (plíseň) – důsledná léčba antimykotiky. V počátečním stadiu je možné volit volně dostupná z lékárny, při hlubokém postižení nehtu doporučuji návštěvu zkušeného kvalitního dermatologa.
  5. dědičnost – prevencí je důsledné správné stříhání nehtů, kontrola stavu a při jakémkoliv problému včasná návštěva podiatra nebo zkušené pedikérky.

Projevy zánětu zarostlého nehtu:

– zarudnutí

– bolest

– otok – může vytékat hnis

Zarostlý nehet je vhodné svěřit pedikérce nebo podiatrovi, který pomocí podologického přístoje zdroj bolesti odstraní a nehet léčí.

Proškolený pedikér zvolí vhodnou nehtovou šponu na základě diagnózy klienta a typu nehtu.

Doporučuji pro:

– zarostlé nehty

– srolované nehty

– zdeformované nehty

– kosmetické korektury

V žádném případě nepodceňujte problémy se zarůstajícími nehty !